Apie įmonę Spausdinimas
UADB „Industrijos garantas“ - 1997 m. Koncerno "Achemos grupė" įsteigta ne gyvybės draudimo bendrovė, teikianti pagrindines ne gyvybės draudimo paslaugas.  Nuo 2001 m. bendrovė yra Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuro narė.

UADB „Industrijos garantas“ turi filialą Vilniuje, skyrius visuose 10-yje Lietuvos administracinių centrų bei skyrius Jonavoje, Kėdainiuose, Raseiniuose, Kaišiadoryse ir Biržuose. 2009 m. pradžioje bendrovėje dirbo 112 profesionalių darbuotojų, turinčių patirtį finansų ir draudimo srityse. Draudimo bendrovė bendradarbiauja su daugiau kaip 100 draudimo brokerių ir priklausomų draudimo tarpininkų. Operatyviam žalų administravimui užtikrinti bendradarbiaujama su žalų administravimo verslo partneriais užsienyje InterEurope AG.

Draudimo rizikos valdymui, UADB „Industrijos garantas“ turi parengęs rinkos poreikiams adekvačią persidraudimo programą - bendradarbiaujama su aukšto finansinio pajėgumo reitingus turinčiomis perdraudimo kompanijomis: Sirius International, Swiss Re, Munich Re, Gen Re, Atradius Re, Lloyd‘s Syndicates Atrium, SCOR. Tai įgalina draudimo bendrovę aptarnauti tokius svarbius klientus kaip AB „Achema“, UAB „Agrochema", AB „Grigiškės“, AB „KLASCO“, AB „Naujoji Rūta“, UAB "Renerga", AB "Lietuvos geležinkeliai", UAB „Krovinių terminalas", UAB „Tilsta“,  UAB "Baltijos TV", LR Seimo kanceliarija, Lietuvos kariuomenė, Tarptautinė statybų korporacija ir kt. Ne mažiau dėmesio įmonė skiria ir fizinių asmenų aptarnavimui.
 
Draudimas(8~5) 2492254
Vykinto g. 14, LT-08117 Vilnius
Telefonas: (8~5) 2492254
Įmonės kodas: 110070382
PVM mokėtojo kodas: LT100703811