Kelių transporto priemonių draudimas (KASKO) Spausdinimas
Kas tai?

Įvykus eismo įvykiui dažniausiai nuostolių patiria abi pusės, tačiau transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomas draudimas užtikrina žalos atlyginimą ar nuostolių kompensavimą tik nukentėjusiajam. Apsidraudus KASKO draudimu nuostoliai bus atlyginti pačiam apdraustos transporto priemonės savininkui patyrus žalą dėl vagystės ar bet kokio kito staiga ir netikėtai įvykusio atsitikimo, kurio nėra nedraudžiamųjų sąraše.
Galima apsidrausti ne tik patį automobilį, bet ir visą papildomą vidaus bei išorės įrangą: garso sistemą, dujų įrangą, automobilio ratlankius ir kt.

Kuo naudinga?

Ši draudimo apsauga gelbsti nuo galimų nuostolių sugadinus ar praradus automobilį, nepriklausomai nuo to, kas buvo kaltas dėl patirtos žalos, net jei kaltininkas ir nebuvo nustatytas.
Draudimo suma sutarties galiojimo metu nemažėjanti (yra atsistatanti).
Net ir dužus ar įskilus automobilių išorės stiklams bei veidrodėlių korpusų sugadinimams, UADB „Industrijos garantas“ netaiko išskaitos klientams neribotą įvykių skaičių bei neriboja remonto vietos pasirinkimo. Išskaita taip pat netaikoma žalai dėl valstybinių numerių sugadinimo ar praradimo bei dokumentų sutvarkymo išlaidoms.
Nedidelio įvykio atveju draudimo išmoka (iki 4000 Lt, išskaičiavus frančizę), kai įvykio aplinkybės yra aiškios, išmokama be policijos pažymos.
Įvykio atveju apmokamos automobilio gelbėjimo išlaidos, automobilio transportavimo iš įvykio vietos išlaidos (galimi keli transportavimai), bei automobilio saugojimo išlaidos iki 7 kalendorinių dienų.
Atlyginama žala dėl: padangų sugadinimo, hidrosmūgio, apsaugos sistemos sugadinimo, salono valymo išlaidos taip pat dėl vaikiškos kėdutės, stogo bagažinės, dviračių ar slidžių laikiklio, priekabos prikabinimo įtaiso bei gervės sugadinimo ar vagystės ir t.t.
Už simbolinę kainą - 1 Lt, siūlome Keleivių ir vairuotojo draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 30 tūkst. Lt draudimo sumai.

Įmoka:

Individuali įmoka nustatoma atsižvelgiant į transporto priemonės vertę, tipą, vairuotojo stažą bei kitus kriterijus.
Draudimo įmoka gali būti skaidoma dalimis į du, trys arba keturis kartus be pabrangimo, mokant iš karto taikoma nuolaida. Draudimo įmokos ar jos dalies mokėjimą galima atidėti 10 dienų.

Kaip apsidrausti?


Draudimo sutartį gali sudaryti transporto priemonės savininkas, transporto priemonės valdytojas, transporto priemonės savininko vardu ar transporto priemonės savininko įgaliotas asmuo.

Sudarant draudimo sutartį būtina turėti transporto priemonės registracijos liudijimą ir vairuotojo pažymėjimą arba/ir kitą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Sužinoti tikslią draudimo įmoką ir apsidrausti galima visuose UADB „Industrijos garantas“ .

Apie žalą ir draudimo išmokos mokėjimą:

Įvykus eismo įvykiui, apie jį praneškite atitinkamai Lietuvos Respublikos institucijai (ar užpildykite eismo įvykio deklaraciją, kaip tai yra numatyta Kelių eismo taisyklėse) tada kreipkitės į artimiausią UADB „Industrijos garantas” (apie įvykį būtina pranešti raštu ne vėliau nei per 3 darbo dienas). Ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo pranešimo gavimo sugadinta kelių transporto priemonė (iki jos remonto) arba jos liekanos, sugadintos dalys, detalės ir jų liekanos bus apžiūrėtos UADB „Industrijos garantas“ atstovo. Jei draudikas prašo, parodykite įvykio vietą.

Draudimo išmokos pagal Jūsų pasirinkimą pervedamos į Jūsų arba į remonto darbus atlikusios įmonės sąskaitą.

Jei žinotum, kad krisi – pasidėtum pagalvę. Sunku numatyti? Apsidrausk!

Daugiau informacijos gausite susisiekę su mumis.

Paslaugos taisyklės (030) Draudimo liudijimas Išmokų apskaičiavimo lentelė

Atmintinė vairuotojui Transporto priemonių apsaugos lygių reikalavimai

Siekiant ne tik taupyti Jūsų laiką, bet ir pinigus, žalos atveju siūlome pasirinkti automobilių servisą iš pateikto sąrašo:

Rekomenduojami automobilių servisai

Darbui su PDF tipo dokumentais Jums reikalinga nemokama Adobe Acrobat Reader programinė įranga.

 
Draudimas(8~5) 2492254
Vykinto g. 14, LT-08117 Vilnius
Telefonas: (8~5) 2492254
Įmonės kodas: 110070382
PVM mokėtojo kodas: LT100703811